2 czerwca 2016

PAN POLICJANT I PAN ROBOT, CZYLI FAJNE GAŁKI OD REGAŁKI!


W mieszkaniu potrzebuję zmian, chociażby malutkich, kosmetycznych, zwłaszcza gdy przychodzi wiosna ;) Tym razem padło na pokój dziecięcy. Nowościom ze sklepu reGAŁKA, o którym pisałam już kiedyś TU, po prostu nie mogłam się oprzeć! Pan Policjant i Pan Robot, wkrótce przybyli do nas w pudełku... i zaczęła się wielka przygoda. Wyjrzeli ze swojej kryjówki, nieśmiało szczerząc zęby.Ramię w ramię ruszyli na podbój dziecięcego pokoju.
Mijali pustkowia i pokonali wiele niebezpieczeństw,


przeszkód,


i pułapek ;),


by w końcu dotrzeć do celu!


Radość sprawili ogromną, więc jakiś czas posłużyli za ... zabawki!W końcu zostali zamontowani i teraz dzielnie strzegą letnich sukienek ;)


Pan Policjant i Pan Robot to moi zdecydowani faworyci wśród nowości z reGAŁKI, polecam jednak odwiedzenie strony sklepu (TU), bo już samo oglądanie tych meblowych akcesoriów na pewno wywoła Wasz uśmiech! 

5 komentarzy:

  1. Cudowni są :) Ja czekam na strażaka - to byłby piękną parą dla robota :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Gałki są świetne ! Szczególnie do pokoju synka.Szkoda,ze nie wiedzialam o nich wczesniej bo ostatnio remontowałam stare meble dziecka. Nie wymienialam całych bo meble są z prawdziwego drewna tak więc szkoda było mi ich wyrzucać. Po prostu odmalowałam je na ładniejszy kolorek i dokupiłam nowe gałki ( widocznie trochę się pospieszyłam...).

    OdpowiedzUsuń
  3. W końcu coś z myślą o dzieciach. Mało jest takich blogów. Z chęcią dodam coś podobnego u siebie.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...