30 maja 2016

LOFT DLA DZIECIAKÓW


Apartament w lofcie lub przynajmniej w stylu "loftowym" to gratka dla miłośników dizajnu. Styl industrialny jest na topie od wielu lat, a jego miłośników przybywa. Kojarzy się przede wszystkim z ogromną przestrzenią i surowym, industrialnym wzornictwem. Oczywiście na mieszkanie w "prawdziwym" lofcie, takim na przykład w starej fabryce, może pozwolić sobie niewielu. Modny stał się jednak styl "loftowy", a urządzanie w nim mieszkań nawet w blokach, dość powszechne ;) 

A jak może wyglądać pokój dziecka w lofcie? A jak urządzić pokoik dla malucha w loftowym stylu? Zobaczcie!"Prawdziwy" loft to luksus! Z zapartym tchem patrzę na niesamowite wnętrza w starych fabrykach lub szkołach. To wnętrzarskie "samograje". Zwykle niewiele trzeba w nich zmieniać, aby uzyskać piorunujący efekt. Mniej lub bardziej odnowione wnętrza zachwycają (oczywiście miłośników takiego stylu) betonowymi posadzkami, surowymi ścianami z cegły, wielkimi oknami i  przestrzenią.... Do takiego pokoju w lofcie bezkarnie można wprowadzić rower, rozpiąć huśtawkę. Łóżko-koniecznie metalowe ;)

via: casavogue

via: casavogue

Większości miłośnikom stylu industrialnego i loftów pozostaje zaaranżowanie "zwyklej" przestrrzeni mieszkania lub domu. Jeśli mamy taką możliwość warto zostawić wszelkie instalacje na wierzchu: surowe belki konstrukcyjne dachu, czy ceglaną ścianę. W loftowym pokoiku dla dziecka doskonale sprawdzą się metalowe lampy, czy popularne żarówki na kolorowych kablach. Zamiast biurka polecam blat na kozłach (mogą być używane;)  ) Obowiązujące kolory to biel, czerń (np. farba tablicowa), szarości (najlepiej w postaci surowego betonu), naturalna cegła, drewno i metal. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...