28 sierpnia 2015

STUVA, CZYLI JAK URZĄDZIĆ NIEPOWTARZALNY POKOIK MEBLAMI IKEA!


Po raz kolejny chciałam Wam pokazać kilka inspirujących wnętrz dla dzieci, pięknych i oryginalnych, urządzonych popularnymi meblami z Ikea. 

Decyzja o zakupie mebli dziecięcych z serii Stuva, wcale nie oznacza, że pokój malucha musi wyglądać, jak tysiące innych pokoików dla dzieci. Wystarczy kilka dodatków i niestandardowe spojrzenie na instrukcję montażu, by tymi samymi meblami urządzić wnętrze zupełnie wyjątkowe!

via: blogovinŁawka Stuva ma idealne rozmiary, by choć przez parę lat pełnić funkcję stolika dla malucha. Naklejki na blat i "ubrane" krzesełka dodadzą meblom uroku niemal osobistego...

via: rafa-kids


Efektownie wygląda kombinacja frontów białych i drewnianych. Komoda z serii Stuva ma idelną wysokość, by położyć na niej blat i zrobić biurko dla ucznia. Zwróćcie uwagę na detale - seledynowe wykończenia mebla-to taka "wisienka na torcie"!


via: rafa-kids

Mariaż mebli nowoczesnych i starych to sprawdzone rozwiązanie w aranżacji wnętrz. Seria Stuva sprawdzi się tu doskonale. Prosta forma mebli nie dominuje, lecz raczej uzupełnia umeblowanie.

via: dekolehti

via: rafa-kids

Wygodne siedzisko przyda się w każdym dziecięcym pokoju. Wystarczy położyć na skrzynie poduchy, by zmieniły się w przytulny kącik do czytania i zabawy.

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...