14 kwietnia 2015

RODZINNY LOFT W NOWYM JORKU


Ghislaine Viñas urodziła się w Holandii, wychowała w Afryce Południowej, a studiowała w Stanach Zjednoczonych. Od kilkunastu lat jest tam uznaną projektantką wnętrz. Z pasją wykonuje swój zawód, co czuć w jej pełnych fantazji projektach.

Dziś chciałam Wam pokazać rodzinny loft w Nowym Jorku zaprojektowany przez Ghislaine. Jego wnętrza zachwycają odważnym zestawieniem żywych kolorów i surowych materiałów. Dużo się w nich dzieje, choć proste formy i konsekwentna powtarzalność materiałów tworzy obraz spójnej, dobrze zaprojektowanej przestrzeni, która zaraża optymizmem i porywa dziecięcą świeżością. Prawdziwy raj dla rodziny!
Proste meble kuchenne i betonowy blat projektantka połączyła z meblami retro. Żywa czerwień rozwesela wnętrze, czyni go bardzo przytulnym i daje duży zastrzyk energii. Strefa dla gromadki dzieciaków została dobrze przemyślana. Zagospodarowano każdy kąt, dzięki czemu dzieci mają do dyspozycji pojemne szafy, liczne półki na książki i wspaniałe warunki do zabawy! Smaczku całości dodają idealnie dobrane kolorowe tkaniny i tapety skandynawskiej marki Marimekko.Więcej projektów autorstwa Ghislaine Viñas możecie podziwiać na jej stronie internetowej TU.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...