8 kwietnia 2015

DRUGIE ŻYCIE KOŁYSKI :)Kołyska bardzo przydaje się rodzicom małego dzidziusia. O zaletach i niewątpliwych walorach estetycznych kołysek, zwłaszcza tych dizajnerskich, pisałam już jakiś czas temu w poście BUJU, BUJU.... 

Niestety zakup kołyski to niemały, i najczęściej bezzwrotny wydatek. Zwykle już po kilku miesiącach, czyli kiedy maluszek robi się bardziej ruchliwy, sam próbuje wstawać i siadać staje się dla niego niebezpieczna i trzeba ją wymienić na stabilne i większe łóżeczko.

Wielu projektantów znalazło sposób, by kołyska służyła dłużej. Poznajcie pomysły na... drugie życie kołyski!

Kołyska może zmienić się w przytulny fotel....


via: babble

Kołyska, potem stolik dla dziecka lub stolik kawowy...


via: babble

Kunsztowne łóżeczko 3 w 1... Fotel dla opiekuna lub karmiącej mamusi bardzo przydaje się, gdy dzidziuś jest malutki i często budzi się w nocy. Gdy podrośnie można mu zrobić dizajnerskie łóżeczko ze szczebelkami, a potem fajne łóżko dla starszaka!via: babble

Ten dizajnerski, wielofunkcyjny mebel może służyć noworodkowi jako łóżeczko. Dwie pojemne szuflady pomieszczą akcesoria i ubranka dla niemowlaka. Gdy maluch podrośnie zyskamy efektowne meble do dziecięcego pokoju lub salonu.
via: yiahn

A co powiecie na dwa bujane fotele, które w razie potrzeby zamieniają się w kołyskę? A może odwrotnie... :)
Jak widzicie projektanci wciąż rozwijają nowe idee, jak przedłużyć użyteczność kołyski... Spodobał Wam się któryś z pomysłów?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...