18 stycznia 2015

MAGICZNY PLASTIK !!!!


Jeśli znacie produkty Djeco, to na pewno je uwielbiacie! Wspaniały design, piękne kolory, wysokie walory edukacyjne i najwyższa jakość wykonania to znak rozpoznawczy tej francuskiej firmy. Ostatnio zachwycił mnie i przede wszystkim moje dziewczynki MAGICZNY PLASTIK! 


Kreatywny zestaw składa się z kilku szablonów do odrysowania, dwóch arkuszy "zaczarowanego" tworzywa i podstawek. Do wykonania figurek potrzeba tylko kredek i nożyczek.
Zadanie polega na narysowaniu swoich postaci. Można skorzystać z załączonych wzorów, ale moim córeczkom zdecydowanie bardziej podobało się tworzenie własnych laleczek ;)  

Gotowe rysunki trzeba wyciąć, a następnie.... 


włożyć na kilka minut do rozgrzanego do 150 stopni piekarnika! Pod wpływem wysokiej temperatury magiczny plastik kurczy się aż siedmiokrotnie. Postacie robią się bardziej wyraziste i sztywne. Najfajniejsze stają się oczywiście te, które od razu były dość małe.

Nasza kolekcja kolorowych laleczek prezentuje się przepięknie. Dzieczynki bardzo lubią się nimi bawić i często je wykorzystują, jako pionki w grach planszowych.Najbardziej ekscytujący pozostaje jednak moment, kiedy zapatrzone w okienko piekarnika obserwują, jak figurki się zmniejszają. Ta chwila ma w sobie coś z magii ;)

Zestawy dostępne są w różnych wersjach, także bardzo chłopięcych :) Możecie je kupić w  świetnym sklepie internetowym Zabawki Niebanalne

1 komentarz:

  1. Świetnie wyszło, dzięki za pomysł, nie znałam tych kolorowanek :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...