11 stycznia 2015

DZIECIĘCY RAJ NA PODDASZU!


Mieszkania na poddaszu są bardzo klimatyczne. Drewniane belki i skośne ściany tworzą ciekawą przestrzeń i dają dużo możliwości ciekawych aranżacji. Na ogół na najwyższej kondygnacji domu urządzamy sypialnie i dziecięce pokoje. 

Niektóre poddasza, zwłaszcza te przestronne i fajnie urządzone, stają się prawdziwym rajem dla dzieciaków! To poddasze dla dziecka to dla mnie absolutny hit! Zachwycił mnie pomysł pozostawienia elementów więźby dachowej i tylko niektórych desek w naturalnym kolorze drewna. Bardzo podoba mi się też patent na łóżko. 
W tym niewielkim pokoju wyjątkowy klimat tworzą skosy i konsekwentnie utrzymana kolorystyka: wszechobecna biel.


To kolejne czarujące poddasze, w którym stare belki kontrukcyjne dachu tworzą malowniczą przestrzeń. Wnętrze piękne samo w sobie. Meble i pozostałe elementy dekoracji, choć też świetnie dobrane, pozostają jedynie dodatkiem. Taki pokój na strychu mogłabym mieć ;)


Dziewczęco i słodko! 

via: pinterest

Kolejny raj dla dzieci! Pięknie urządzone i pełne światła poddasze, pełni też rolę wspaniałego placu zabaw. Można się pohuśtać, biegać, wspinać i na pewno znajdzie się mnóstwo kryjówek podczas zabawy w chowanego!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...