24 listopada 2014

TARGI RZECZY ŁADNYCH W WARSZAWIE-FOTORELACJA


Zbliża się grudzień, czas świątecznych zakupów, szukania prezentów i inspiracji do bożonarodzeniowej aranżacji domu. Nic dziwnego, że gorący okres targowy trwa w najlepsze. W ten weekend w Warszawie odbyły się Targi Rzeczy Ładnych. Oczywiście nie mogło nas tam zabraknąć, zwłaszcza, że sporą część wystawienniczą zajmowała strefa dla dzieci :), a starannie dobrani wystawcy, produkty najwyższej jakości i dobry design to znak rozpoznawczy TRŁ.

Zapraszam na miłą oku subiektywną fotorelację KIDoDIDoo z naszej inspirującej wyprawy!

Już przy pierwszych stoiskach zatrzymałam się na dłużej. Strefa EKO zachwycała prostotą i surowością formy. Kosze-zwierzątka z papierowej wikliny, drewniane deski w formie domków i karmnik dla ptaków od Pikopiko urzekły mnie od razu :). 
Wooden Story to drewniane zabawki tworzone, jak piszą jej producenci, z inspiracji naturą i dla szczęścia dzieci. Pięknie wykonanie, ślicznie zapakowane, po prostu dobry polski eko-design dla najmłodszych :)


Zulana Porcelana zachwyciła mnie jakością wykonania i piękną kolorystyką. Szkoda, że moje dzieciaki, tak często tłuką naczynia...
Kilka ujęć z asortymentu sklepu Mofflo...

I wreszcie pluszaki!!! Duże, małe, kolorowe i szaro-bure, eleganckie i totalnie zwariowane, do przytulania, zabawy i dekoracji... 

Zdecydowany numer jeden: Simply Made i ich Simplaki :)

Zwierzaki od Gaganis

Lalki od  Tofiki

 Potworzaki Kiziu Miziu

Ciotki :) Mimi Monster

Nie zabrakło pięknych rzeczy, idealnych dla dzieci poza strefą im dedykowaną. Najbardziej podobały mi się fotele retro (Sztuka Mebla i Deca) oraz Ładne Tkaniny.
To niezwykle inspirujące spotkać projektantów i podziwiać na żywo artykuły ulubionych sklepów,  zobaczyć nowości i poznać nowe marki, promujące wzornictwo dla dzieci z najwyższej półki (niekoniecznie cenowej)! Towarzyszące mi dzieciaki świetnie się bawiły! Budowały namiot z Akcja Prze-Twórz i dłuuuugo zagościły przy stoisku Mocopico, poznając empirycznie duński design! 


No to czekamy na kolejne TRŁ!!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...