3 listopada 2014

KRÓLESTWO MAŁEJ ARTYSTKI: ZAPRASZAM DO POKOIKU JANY


Dziś chciałam Wam pokazać pokój pięcioletniej Jany. Miałam przyjemność aranżować to wnętrze :)  Podobnie, jak w przypadku pokoi jej rodzeństwa, czyli pokoiku Niny i Mario, o których pisałam już wcześniej, miałam dobrać meble ruchome, oświetlenie i dodatki...Pokoik pięciolatki jest duży. Bez problemu zmieściło się w nim wygodne, dwuosobowe łóżko. Kolorowe poduchy wnoszą do wnętrza dużo radości!


Regał składa się z czterech ruchomych segmentów. Można je dowolnie układać, a nawet na nich usiąść. Wraz z kolorowym dywanikiem i pufkami duńskiej firmy Sebra tworzą ulubiony kącik do zabawy i czytania.
Dziewczynka uczy się grać na pianinie. Ćwiczenie stało się jeszcze przyjemniejsze, od kiedy nad instrumentem pojawiło się serce!


Pięciolatka uwielbia rysować! To dla niej, i jej starszej siostry ulubiony sposób spędzania wolnego czasu. Dziewczynki potrafią godzinami malować, kleić i wycinać. Wcześniej robilły to na stole jadalnianym... Teraz mają idealny kącik kreatywny w pokoju Jany, a ich mama odzyskała względny porządek w salonie :) Najpiękniejsze prace dziewczynki wieszają w  swojej "galerii"!

1 komentarz:

  1. Pięknie! Serce mnie urzekło :)) i ta lampa nad łóżkiem- świetny pomysł :))

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...