10 października 2014

KOLOROWE "DIAMENTY" W POKOIKU NINY


Pokoik Niny jest niewielki, ale za to bardzo przytulny! Mama dziewczynki poprosiła mnie o pomoc w doborze mebli i aranżacji tego wnętrza, które kilkuletniej Ninie wydawało się szare i smutne. Postanowiłyśmy wprowadzić do niego trochę ulubionych kolorów dziewczynki, a główne meble pozostawić stonowane. Niewielkim kosztem pokój nabrał życia. Największą dumą siedmiolatki są "diamenty" na ścianie! 


W szufladzie łóżka Vox jest dodatkowy materac. Idealne rozwiązanie, kiedy na noc przychodzi koleżanka :) Wezgłowie łóżka kryje w sobie wysuwane półki, na które Nina odkłada książki i zabawki. Nawet, gdy panuje tam lekki nieład, można go po prostu schować ;)Śliczna nocna lampka pochodzi ze sklepu Lamps&Co (pisałam o nim już kiedyś TU). Jest bardzo dziewczęca, nowoczesna i stylowa zarazem. 


Całości aranżacji dopełniają kolorowe poduchy z Ikea - ulubione miejsce odpoczynku Króliczka :)


W niewielkim pokoiku udało się zaaranżować kącik do czytania. 
Ergonomiczna zabudowa - biurko i szafa - zostały wykonane przez stolarza według projektu głównej architektki mieszkania - Marysi W.. Mnie przypało dobrać dodatki i meble ruchome. Regulowane krzesło Moll z amarantowym wykończeniem, w ulubionym kolorze Niny, doskonale sprawdza się przy odrabianiu lekcji. Całe szczęście w pierwszej klasie, jest ich jeszcze niewiele :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...