17 lipca 2014

MADE FOR BED, CZYLI ZAPROJEKTUJ SOBIE ZAGŁÓWEK


Wygodne łóżko to podstawowy element wyposażenia każdej sypialni, w której powinno być miło, ciepło i przytulnie... Dziecięcy pokój jest dla swoich właścicieli "biurem", "pokojem dziennym" i przede wszystkim sypialnią. Odpowiednie wykończenie miłego kącika do spania, czyli w praktyce ściany przy łóżku, staje się kluczowym zagadnieniem podczas urządzania dziecięcego pokoiku. 


Doskonałe rozwiązanie oferuje firma Made for Bed. Modułowe, tapicerowane zagłówki możemy zaprojektować sami. Do wyboru mamy kilka podstawowych wymiarów modułów i mnóstwo pięknych tkanin, które możemy dowolnie łączyć tworząc kolorową, patchworkową powierzchnię lub bardziej stonowany zagłówek. 

Cena modułu zależy od wybranej tkaniny (125-250 PLN). Na stronie Made for Bed możemy zamówić próbki tkanin, a po podjęciu decyzji o ich wyborze, za pomocą kreatora online zaprojektować swój zagłówek. W trakcie projektowania otrzymujemy informacje o wymiarach i cenie zagłówka.Z takim wykończeniem ściany nie tylko łóżko, ale i cały pokoik dziecka stają się przytulniejsze. Zagłówek można w łatwy sposób zamontować w każdym momencie, ściana nie wymaga żadnych specjalnych przygotowań. W razie przemeblowania łatwo go przenieść w inne miejsce. 

Oczywiście produkt firmy Made for Bed dedykowany jest nie tylko dzieciom, ale przede wszystkim znajduje wykorzystanie w "dorosłych" sypialniach. Więcej informacji i inspirujących zdjęć znajdziecie na stronie internetowej firmy TU.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...