5 lipca 2014

KOLOROWE POKOJE: WSZYSTKIE ODCIENIE BIELI...

Kolor bialły przynosi spokój i poprawia samopoczucie. Działa kojąco na osoby po silnych przeżyciach emocjonalnych, pomaga złagodzić stres i odzyskać równowagę psychiczną. Daje poczucie swobody. Idealnie nadaje się do pokoju dziecięcego! 

Białe wnętrza kojarzą mi się ze stylem skandynawskim i minimalizmem. Biel jest elegancka, ponadczasowa i doskonale  komponuje się z każdym innym kolorem. 

via: jangrue


via: apetitbruit

Biel ma wiele odcieni. Zupełnie inaczej wygląda stara drewniana podłoga z desek pomalowanych białą farbą, błyszcząca żywiczna posadzka, czy biała wełniana wykładzina. Konsekwentnie urządzone, białe pokoje dla dzieci należą jednak do rzadkości. Najczęściej widzimy je w gazetach, oczyszczone z kolorowych zabawek i książek do sesji zdjęciowych.

via: tagota

W białym pokoju to kolor dodatków zadecyduje o charakterze wnętrza (łatwo, więc go zmienić). Beże i błękity uspokoją, żółcie i czerwienie ożywią biały pokoik dziecka.

via: bloglovin

via: styleroom

via: apetitbruitvia: mokkasin

W białym pokoiku, może też być naprawdę kolorowo. Wystarczy powiesić wesołą lampę i obrazki, a na otwartych regałach poukładać zabawki.

Wielbicieli białych wnętrz zapraszam też TU.

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...