13 czerwca 2014

KOLOROWE POKOJE: DZIEWCZYNKI KOCHAJĄ RÓŻ

Chyba każda dziewczynka ma swój "różowy okres", czyli czas, w którym najbardziej ze wszystkich kolorów lubi różowy.  Czasami trwa on bardzo krótko i mała królewna zgadza się mimo wszystko założyć niebieskie jeansy, czasami bywa bardziej radykalny i dziewczynce nie podoba się nic, co nie jest różowe... Niektórym kobietom miłość do różu nie mija nigdy... 


Dziś w kolejnym poście z cyklu KOLOROWE POKOJE, trochę inspiracji w kolorze różowym.

  Różowe pokoiki dla dziewczynek

Różowy to dobry kolor do pokoju dziecka. Pomaga odreagować stres, działa relaksująco i odprężająco. Pomaga dzieciom wrażliwym i niepewnym poradzić sobie z trudnymi emocjami.

Najbezpieczniej wprowadzać kolor różowy do pokoiku dziecka w postaci dodatków: poduch, pudełek na zabawki, pomponów, czy obrazków. Delikatny, pastelowy róż w połączeniu z bielą to idealna kompozycja kolorystyczna do pokoju kilkuletniej dziewczynki.W odpowiedniej oprawie różu nigdy za wiele. Biało-różowa tapeta i zasłony w ten sam deseń, czy różowe ramki na różowej ścianie, naprawdę mogą wyglądać fajnie.
Różowa szafa? Czemu nie? Możemy ją kupić, albo pomalować lub okleić komodę z odzysku. Róż cudownie komponuje się z szarościami, czernią i drewnem.

Ach ten róż! Nawet brudny bywa elegancki... I jak tu go nie lubić?

foto via: heartly

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...