10 czerwca 2014

KOLOROWE POKOJE: BIAŁO-ŻÓŁTY POKÓJ DLA NASTOLATKI

W ostatnim poście KOLOROWY ŚWIAT WIRUJE WOKÓŁ NAS starałam się przybliżyć temat wpływu kolorów na psychikę i samopoczucie dziecka. To była teoria. W najbliższym czasie, w cyklu postów KOLOROWE POKOJE nieco praktyki :) Pokażę Wam inspirujące  wnętrza dla dzieci w różnych barwach i ciekawych zestawieniach kolorystycznych.

Dziś niesamowity biało-żółty pokój dla nastolatki! 

Biel, szarości i energetyzująca żółć to świetny zestaw kolorystyczny dla nastolatki. Biel uspokoi i poprawi samopoczucie w trudnym okresie dojrzewania Żółty doda energii, zmobilizuje do nauki, doda pewnosci siebie i wzmocni poczucie własnej wartości.Żółty kolor świetnie sprawdza się w dodatkach. Bardzo ożywia i rozwesela wnętrza. W tym pokoju w zestawieniu z bielą, szarościami i odrobiną czerni wygląda bardzo efektownie. Dozowany jest subtelnie, buduje charakter tego wnętrza, choć nie dominuje. 

Biel w połączeniu z delikatnymi szarościami stwarza neutralne, spokojne tło. Tapeta z delikatnym deseniem w zegary i geometryczne poduchy z motywem słodkich zwierzaków, są jak wisienka na torcie. 

Wnętrze pokoju jest eleganckie i wesołe zarazem. Idealne dla nastolatki!

foto via: colarc

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...