22 maja 2014

JEDEN REGAŁ I TYYYYYLE MOŻLIWOŚCI !!!!

Znacie String? To skandynawski system regałowy zaprojektowany w 1949 roku przez Nila Strininga. Od wielu lat uważnay za klasykę designu. Minimalistyczny w formie regał może być składany w dowolnych kombinacjach, dzięki czemu spełni wiele potrzeb właścicieli. Właśnie dzięki swojej mobilności, ten kultowy mebel doskonale sprawdzi się w pokoju dziecka, nadając mu nowoczesny, lekko industrialny charakter. 
Najfajniejsze w Systemie String jest duża dowolność w dopasowaniu wysokości i wielkości poszczególnych elementów, dzięki czemu regał może rosnąć wraz z dzieckiem! Z upływem czasu biurko może zmieniac swoją wysokość i wielkość, podobnie jak półki.Jeśli przeszkadza nam, albo dziecku widoczny na poółkach bałaganik, poszczególne segmenty można zamykać.

Dzięki swojej elastyczności System String możne być ciągle przebudowywany i zmieniany. W razie przeprowadzki, można go więc zabrać ze soba i dostosowac zabudowę do gabarytów nowego domu. A jeśli dziecko się nim znudzi i zechce mieć inne meble w pokoju, na pewno po lekkiej modyfikacji znajdziemy dla niego miejsce w innej części domu :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...