6 maja 2014

INSPIRUJĄCE WNĘTRZA DOMU JENNY

Bardzo lubię odwiedzać blog Dos Family. Nie jestem zresztą wyjątkiem! Pozytywna energia i świetne pomysły jego autorek zachwyciły już wiele tysięcy internautów z całego świata.

Ostatnio trafiłam na zdjęcia wnętrz domu jednej z autorek bloga Dos Family- fotografki Jenny Brandt.


Jenny kupiła wraz z mężem zaniedbany dom w Szwecji. Gruntownie go wyremontowali, tworząc idealne lokum dla czteroosobowej rodziny. Wnętrza domu są jasne i bardzo kolorowe. Na każdym kroku widać, że jego mieszkańcy cieszą się życiem i mają ogromne poczucie humoru. 
Królują meble z odzysku pomalowane błyszczącą farbą w jaskrawych kolorach. Na ścianach wiszą zdjęcia, obrazki, siedząc przy jadalnianym stole można powodzić palcem po mapie...


Regał na książki okala drzwi, pełniąc równocześnie funkcję framugi drzwi. Jenny zyskała w ten sposób więcej miejsca na książki.


W dziecięcym pokoju Jenny wybudowała domek z mdf'u. Zawsze leżą w nim poduszki i pluszaki, nic więc dziwnego, że to ulubione miejsce na drzemkę kilkuletniego Franka :) 

Jenny ma świadomość, że z rosnącymi dziećmi będą zmieniacć się ich potrzeby, a razem z nimi wnętrza ich domu. I to jest właśnie najfajniejsze! 

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...