8 lutego 2014

WALENTYNKI JUŻ TUŻ TUŻ...

Już niedługo walentynki! Święto wszystkich zakochanych! Wspaniała okazja, by nauczyć dzieci, jak miło okazać miłość i przyjaźń, w nieco inny sposób niż zwykle :)

Być może nasze dzieciaki przeżywają swoją pierwszą miłość? Może chciałyby podarować  z okazji walentynek coś wyjątkowego najlepszemu przyjacielowi? A może to dla nas chciałyby przygotować miłą sercu niespodziankę? 

Zostało jeszcze trochę czasu, by przygotować wyjątkowe walentynki z dziećmi i dla dzieci... 


Jeśli macie gdzieś w zanadrzu kilka kamieni z "wakacyjnych zbiorów" sięgnijcie po farby akrylowe lub po prostu lakiery do paznokci. W kilka minut powstaną śliczne kamienne walentynki, które zawsze można mieć ze sobą w kieszeni.


Wykonanie walentynkowych kredek-serduszek jest bardzo łatwe. Wystarczy, że mamy woskowe kredki i odpowidniej wielkości foremki, oczywiście w kształcie serca. Dokładny "przepis" na ten kolorowy walentynkowy upominek znajdziecie TU.

via: makezine

Coś z biżuterii? Walentynkowy naszyjnik z serc ucieszy na pewno kobiet(k)ę w każdym wieku...

via: elli


A może walentynkowa ozdoba do pokoju? Sercowe girlandy na okno, czy sówki-serduszki wykonane z rolek po papierze toaletowym, to również idealny prezent z okazji walentynek.

via: etsy


A jeśli chcemy, by nasze pociechy prezentowały się 14 lutego bardzo walentynkowo, możemy zadbać o odpowiednią garderobę. Ten jeden raz w roku można "słodzić" do woli :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...