30 października 2013

SKĄD SIĘ (U)BIORĄ DZIECI, CZYLI CZESIOCIUCH


Czesław Mozil jest wszechstronnie utalentowanym muzykiem, wokalistą, kompozytorem, akordeonistą, liderem polsko-duńskiego zespołu Czesław Śpiewa, jurorem wyłapującym talenty w popularnej audycji telewizyjnej X-Factor i ... o czym wie już z pewnością mniej z was projektantem ubranek dla dzieci!
Czesław wraz z projektantką mody Dorotą Zielińska stworzyli firmę Czesiociuch. Ideą marki, pod której szyldem produkowane są głównie dziecięce ubrania, jest postrzeganie każdego dziecka, jako pełnowartościowego człowieka. Kwintesencją tego przesłania było zaangażowanie w kampanię reklamową, promującą kolekcję ubrań niepełnosprawnych dzieci.

Oryginalne stylistycznie ubrania Czesiociuch podkreślają indywidualizm dziecka. Wszystkie są uni-sex, może je nosić brat i siostra. Ubrania powstają w Polsce, stąd też pochodzą wszystkie produkty, poczynając od tkanin, a kończąc na guzikach. Od początku było to jednym z głównych założeń firmy. 

Niewątpliwie ubrania Czesiociuch wprowadzają w świat dziecięcej mody dużo kolorów i luzu, stroniąc od tandety i pospolitości, a co najważniejsze są bardzo wygodne!

via: zeberka

Obecnie muzyk wraz ze wspólniczką pracują nad nową kolekcją Czesiociuch, gdzie jak zapowiada, postarają się zawalczyć o legendarny róż, ale w nowym wydaniu, dalekim od przesłodzonych stereotypów. A wiosną 2014 w sklepach Reserved ma pojawić się limitowana seria ubranek dla dzieci Czesiociuch by Reserved. Czekam z niecierpliwością...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...