12 października 2013

KURA CZYLI ŁÓŻKO Z IKEI


Znacie łóżko Kura z Ikea? Ma kilka zalet: jest dwustronne, tzn. może być niskie, albo wysokie, a jeśli wykorzystamy go jako łózko piętrowe zyskujemy miejsce na dodatkowe spanie lub przytulny kącik do zabawy. Dziecko nie śpi bardzo wysoko, spokojnie można więc z nim porozmawiać, przytulić i dać buziaka przed snem, bez konieczności wdrapywania się po drabince :) Poza tym łóżko Kura nie zachwyca pięknością ani oryginalnością, za to kusi przystępną ceną! Warto więc je kupić, a potem przerobić, aby było piękne i wyjątkowe :) 

Oto kilka pomysłów na ciekawy lifting łóżka Kura z Ikea...via: minikim

via: manonboetz

Takie aranżacje przypadną raczej do gustu rodzicom z zacięciem do szycia:), a dzieciaki na pewno będą zachwycone, gdy ich łózko zamieni się w domek.


via: minikim

Wyzwanie dla tatusiów z talentem stolarskim!


via: manonboetzŁóżko Kura może też zamienić się w zamek księżniczki, wóz strażacki, czy cokolwiek dziecko sobie zamarzy...


via: minikim

via: pinterest

Wystarczy też po prostu ładna tapeta, czy naklejki z foli, a proste łóżko z Ikei zmienia się nie do poznania.

via: minikim

via: minikim


Niezwykle ważne jest też dobranie dodatków i odpowiedniej pościeli.

via: minikim

A to jedna z moich ulubionych przeróbek łóżka Kuna. Elementy dykty pomalowane zostały farbą tablicową, a łóżko podpisane imionami radosnych właścicieli :)

2 komentarze:

  1. Niezbyt ładne (ten niebieski..), słabo wykonane, tanie i uwielbiane przez dzieciaki...;-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Tak to już bywa z meblami Ikea, z urodą bywa różnie, podobnie z jakością, ale cena i to "coś" przyciągają jak magnes :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...