4 października 2013

FAJNY POKÓJ DLA NASTOLATKA

Ach ten czas dorastania! Jak trafić w gust zbuntowanego nastolatka? Jak powinien wyglądać idealny pokój dorastającej dziewczynki? Pewnie nie ma dobrej odpowiedzi i uniwersalnego projektu. W końcu każdy ma swoje upodobania i pomysły na życie, a nastolatki szczególnie cenią sobie indywidualność.. :) 

Oto kilka inspirujących pomysłów na fajny pokój dla nastolatków. We wszystkich aranżacjach podstawą jest duże, wygodne łóżko (nastolatki zazwyczaj uwielbiają długo spać) i miejsce do nauki (nastolatki zazwyczaj powinny dużo się uczyć).

Na początek kilka pokoi nastoletnich dziewczynek:

via: babyspaceStonowana kolorystyka, kilka romantycznych akcentów, nowoczesna wersja łoża z baldachimem :), kropelka stylu vintage w postaci łóżka retro, czy komody z odzysku i mamy świetny pokój dla nastolatki.

via: decopeques

Dla romantyczek zaczytujących się w klasykach Jane Austin proponuję więcej koloru...

A dla nastoletnich chłopców, nieco inne klimaty:


via: bilvil


Wychodząc z założenia, że większość nastoletnich chłopców uwielbia sport i ciągle jest w ruchu proponuję jakieś dynamiczne rozwiązania. Naklejki z foli lub fototapeta doskonale się sprawdzą. Nie bójmy się ciemnych kolorów i kontrastów!

I na koniec parę inspiracji unisex... 
via: decopeques

Ważne są odjazdowe dodatki. Świecące krzesło, żarówka na długim kablu zamiast klasycznej lampy z abażurem, skrzynki jako półki na książki, to detale, które na pewno spodobają się nastolatkom. W końcu pokój nastolatka to gratka!

1 komentarz:

  1. Dlaczego bardziej mi się podobają pokoje dla chłopców niz dziewczyn (jestem dziewczyną)? xD

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...