3 sierpnia 2013

ROSNĄCE BIURKA

Każdy z nas wie, że odpowiednia postawa podczas nauki jest bardzo ważna dla zdrowia naszych dzieci. Dobierając odpowiednie meble do pokoju dziecka musimy mieć na uwadze, jak szybko maluch zmienia się w wyższego od nas nastolatka. Niektóre dzieci rosną nawet kilkanaście centymetrów w ciągu roku. Biurko i krzesło, które było odpowiednie w pierwszej klasie, już w trzeciej może okazać się zbyt niskie i wymuszać nieprawidłową pozycję podczas odrabiania lekcji. Być może warto zastanowić się nad kupnem biurka, które będzie "rosło" wraz z dzieckiem. Na rynku dostępne są różne modele takich biurek. Wraz z upływem czasu możemy je powiększać, tak by zawsze ich wysokość była idealnie dopasowana do wzrostu dziecka. 


Meble Moll to system wymyślony przez niemieckich inżynierów i dopracowany przez lata z legendarną precyzją. Oprócz biurek z regulowanym blatem (można zmieniać wysokość i nachylenie blatu) w ofercie firmy znajdziemy krzesła, które mają możliwość regulacji  nie tylko wysokości siedziska, ale i głębokości oparcia. Wrażenie robi dodatkowe wyposażenie szuflad, przemyślane w każdym szczególe. Do biurka można dokupić dodatkowe dostawki i półki. Bogata oferta kolorystyczna zadowoli chyba każdego. 


Francuski designer Guillaume Bouvet wymyślił ciekawy, wielofunkcyjny, "rosnący" mebel AZ Desk. Biurko ma możliwość regulacji wysokości blatu. Wkomponowana tablica magnetyczna może służyć jako miejsce do zabawy lub umieszczania notatek podczas nauki. 
Zupełnie inne wzornictwo prezentuje biurko Caspar firmy Perludi. Prosty pomysł i ciekawy design, spodoba się na pewno wielbicielom nowoczesnych, surowych form. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...