14 maja 2013

ROMY-WYMARZONE LALKI


RomaSzop: trzy kobiety, dwa pokolenia, niewielka rodzinna pracownia, pomysł, który był i dojrzewał od zawsze i ... powstają lalki z marzeń. Marzeń dziecięcych, co przetrwały lata i gdzieś głęboko, prawie każda z nas skrywa pragnienie, żeby mieć taką lalkę! 

Romy są niepowtarzalne. Niektóre ubrane w lekkie, zwiewne sukienki, jak baletnice, inne noszą spódniczki, torebki, plecaczki, jakby właśnie wychodziły do szkoły. Są też Romy skrzydlate, wróżki i anioły...  mają wszystko, o czym marzy mała i duża kobietka:) 


Celina


tańcząca Olimpia


Michalina

Weronika

Anioł

Projektantki inspiracje czerpią z ulicy, telewizji, pokazów mody. Ich "lale żyją tu i teraz. Żadna dziewczyna nie powstydziłaby się tak ubrać. A lala, to przyjaciółka, ma być taka jak właścicielka." 


Agata


Roma Kwiatowa


 Łucja

Romy są świetne do zabawy i jako ozdoba wnętrza. Zachwycają małe dziewczynki i nastolatki. Na zamówienie, powstają lale personalizowane, wzorowane na przyszłej właścicielce lub przypominające gwiazdy...  


Audrey


Sting

Projektantki z RomaSzop pomysłów mają mnóstwo, ich lale i torebki rozchodzą się, jak świeże bułeczki. Nic dziwnego :) Są świetne! 

4 komentarze:

  1. Cudne!! Rzeczywiście aż chce się je mieć :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja nie mogłam się oprzeć i właśnie zamówiłam Romę dla moich córeczek...

    OdpowiedzUsuń
  3. Laleczki - istne cudo! Sama mam jedną Romę w domu i jestem bardzo zadowolona z zakupu tej lalki. Są naprawdę dopracowane w każdym calu i wspaniale wykonane. :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...