5 maja 2013

DZIECIOSFERA: DESIGN DLA DZIECI NA TARGACH ABOUT DESIGN W GDAŃSKU


Już za niecały tydzień, 10-12 maja, odbędą się w Gdańsku targi About Design. Na targach zorganizowana zostanie specjalna przestrzeń dla najmłodszych - Dzieciosfera. Na dzieci i ich opiekunów czekać tam będzie moc atrakcji. Organizatorzy przygotowują warsztaty dla dzieci w wieku 2-10 lat. Będzie można tworzyć mebelki origami, projektować miasto, robić naszyjniki i breloczki, oglądać dziecięcy pokaz mody lub wykonać swoją własną zabawkę. Na niektóre warsztaty trzeba się wcześniej zapisać.

Oczywiście będzie też mnóstwo do zwiedzania i oglądania. Na targach wystawią się młode polskie marki, oferujące niebanalne zabawki, gry, ubrania i inne produkty dla dzieci. Oto niektóre z nich:

Bambaki, czyli filcowe i polarowe przytulanki. Wszystkie mięciutkie, ręcznie wykonane, do kupienia pojedynczo lub całymi rodzinami. Pochodzą z Polski, ale zamieszkują cały świat...Mon Chou, czyli elegancka i niezwykle wygodna odzież dla najmłodszych. Zaprojektowana i wykonana z miłości do dzieci. 
Catamber, czyli wesoła i kolorowa marka odzieżowa dla dzieci. Szczególnie urocze są dziewczęce sukienki.


Bamboletto, czyli puzzle, naklejki (niefoto)tapety, kartki i kolorowanki z przepięknymi autorskimi ilustracjami, pełnymi detali, kolorowe i zachwycające. Do zabawy i do pokoiku. 
Craftoholic Shop, czyli sklep oferujący cudne tkaniny, wszelkiego rodzaju dodatki krawieckie oraz maszyny do szycia (również dla dzieci). 
Pą Pą by Kiuik, czyli modne pąponiaste, kolorowe ozdoby i biżuteria... nie tylko dla dzieci:)Więcej o Dzieciosferze znajdziecie TU.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...