21 marca 2013

MASKOTKI Z RYSUNKÓW DZIECI

Podobno pomysłodawczynią tworzenia maskotek z rysunków dzieci jest kanadyjka Wendy Tsao. Kiedyś zrobiła swojemu,  czteroletniemu wówczas, synkowi zabawkę, bazując na jego rysunkach. Był to autoportret. Synek od razu rozpoznał w maskotce siebie, a jego radość była tak ogromna, że zainspirowała jego mamę to założenia firmy Child's Own Studio. Było to w 2007 roku. Od tamtego czasu firma rozwinęła skrzydła i zainspirowała wiele osób (głównie mam) na całym świecie do podjęcia podobnej działalności. 


Oto kilka przykładów działalności Wendy Tsao, więcej znajdziecie na Child's Own Studio


Niżej kilka przykładów z innych zakątków świata:
Le Petit Creations made in USA


Trapos e Monstros rodem z PortugaliiCałe szczęście dla naszych dzieciaków :) polskie przedsiębiorcze mamy również podjęły podobną działalność. Oto kilka namiarów, bo to naprawdę fajny pomysł na wyjątkowy prezent dla dziecka. 

Oto kilka rysotek mamy Edyty


A to maskotki, które wykonała twórczyni Rysowanych Pluszaków


Na niektórych zdjęciach z maskotkowych stron są dzieci tulące swoje narysowane pluszaki. Ta radość na ich buziach wyraża wszystko. Pełnia szczęścia! 

2 komentarze:

  1. Polecam także firmę hajoa. Bardzo spodobała mi się niezwykle profesjonalna i przemiła obsługa. Maskotka okazała sie strzałem w dziesiątkę :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Fantastyczny pomysł i piękne wykonanie. Zabawki stworzone na podstawie rysunków wspaniale rozwijają kreatywność dzieci :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...